Záchrana proti alergiám a astme

Olej z čiernej rasce -záchrana proti alergiám a astme

Synček už niekoľko rokov trpí na alergie a tento rok sa alergické prejavy ešte zintenzívnili. V jedno ráno išiel do školy a poobede z nej prišiel s opuchnutými a červenými očami, ustavične upchatým nosom a ťažkosťami s dýchaním. Samozrejme, nebola som nadšená, keďže ťažkosti s dýchaním v noci vyústili do astmatických záchvatov. Našťastie sme mali pri sebe sprej – nič ideálne ale aspoň sa synček mohol znova nadýchnuť.

O pár dní na to som sa aj so synom zastavila u kamarátky v práci, kam akurát prišiel jeden miestny predajca olejov. Hneď si syna pozrel, vyšiel von, o minútku zase naspäť , tentokrát už s litrovou fľaškou oleja z čiernej rasce. A hneď mi začal rozprávať o jeho zázračných účinkoch.

Samozrejme som často skeptická, tak si vravím: „zase jeden z tých predajcov, ktorí si chcú stoj čo stoj zarobiť a nanútia vám hocičo.“ Ale čo človek neurobí pre deti. Tento predajca mi hneď z oleja odlial a navrhol, aby som ho synovi zmiešala s medom a dala mu ho užívať pri akútnom stave po 2-3 ČL ráno, každú lyžičku asi s hodinovým odstupom. To isté zopakovať aj večer. Takto mi navrhol pokračovať aj ďalšie dva, tri dni, alebo pokým astmatický záchvat neustúpi. Neskôr, povedal, má syn pokračovať v užívaní oleja, a to po 1 ČL ráno a večer.

Nuž, na chuť si musel chvíľu zvykať, najprv olej zapíjal s vodou, ale teraz ho nemá problém užiť aj bez nej. A astma? Alergie? V prvú noc či dve sme olej kombinovali ešte so sprejom, ale na ďalšiu noc astmatický záchvat zmizol! Oči mu takisto odpuchli, a prejavy nádchy sa tiež znížili! Už sa mi v noci ani raz nezobudil, a pekne v pokoji prespal až do rána.

Odvtedy olej užíva pravidelne a netrpí žiadnymi astmatickými záchvatmi, nemá už vôbec opuchnuté oči a nádchu má len minimálnu! Samozrejme, musím povedať, že po niekoľkých týždňoch sme olej vysadili a o taký týždeň sa staré príznaky objavili znovu, ale už nie menšej miere. A tak radšej nepokúšame osud a naďalej olej veselo užívame. Cena je trošku vyššia ale naozaj sa oplatí zainvestovať!

A tak každému, koho stretnem a kto túto radu potrebuje, rozprávam, aký je olej z čiernej rasce úžasný! Samozrejme, má aj mnoho iných kvalít: posilňuje imunitný systém, uľavuje pri prieduškových ochoreniach, pri tráviacich a črevných problémoch, na zvýšenie tvorby materského mlieka, ako pomoc pri onkologických a autoimúnnych ochoreniach, chronickej únavovej chorobe, ochoreniach kože a ako účinný detoxikátor. A to je len časť z jeho zázračných vlastností.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *