Týždenný Tarot podľa znamení

Tarotový výklad pre jednotlivé znamenia na týždeň od 23.1. do 3O.1.2017

Vodnár  21.1.-19.2

Tento týždeň bude pre vás náročnejší hlavne v práci, kde bude treba používať trpezlivosť. Všetko, čo máte otvorené a nedoriešené v akejkoľvek oblasti života, bude potrebné dokončiť. Kým tak neurobíte, nie je vhodné začínať  nové veci. Pozor na ochorenie dýchacích ciest.

 

Ryby 20.2.-20.3.

Do stredy budete mať otvorené možnosti k dosiahnutiu úspechov, či už v práci alebo vo financiách, ale aj vo vzťahoch.  Zvyšok týždňa je vhodná doba na spomalenie, možno plánovanie niečoho nového. Cez víkend je potrebné si oddýchnuť, byť nejaký čas sám so sebou. Pozor na prechladnutie a s alkoholom opatrne.

 

Baran  21.3.-20.4

Svojou tvrdohlavosťou môžete škodiť najviac sebe a preto skúste tento týždeň byť otvorenejší a prístupnejší.  Aj keď budete mať  v podstate všetkého dostatok, pocit nespokojnosti a nenaplnenia môže byť natoľko silný , že radosť z úspechu nebude taká, ako ste očakávali. Možno vás materiálna stránka života už nenapĺňa takže treba hľadať čo vám chýba.

 

Býk  21.4-21.5

Ak sa chystáte urobiť nejakú zmenu a nie ste s ňou stotožnení  , alebo máte pocit že je to nutné zlo, tak radšej do toho ani nechoďte.  Zmena je prirodzená a nutná,  snažte sa nájsť niečo pozitívne pretože inak si už dopredu programujete neúspech. Tento týždeň sa neprejedajte a skúste alkohol úplne vynechať.

 

Blíženci  22.5-21-6

 

V tomto týždni bude pre vás najdôležitejší pocit slobody, ktorý potrebujete k vnútornej spokojnosti. Snažte sa odstrániť, alebo zmierniť to čo vás nejakým spôsobom obmedzuje. Nakoniec sloboda vychádza z vnútra človeka, preskúmajte či nie ste sám sebe obmedzením. Ak si to dovolíte, tak môžete dosiahnuť  čo budete chcieť.  Neberte všetko tak osobne nie každý sa vám snaží ublížiť.

 

Rak  22.6.-22.7

Tento týždeň bude potrebná aktivita, ak chcete dosiahnuť svoje ciele, predsavzatia či plány . čas premýšľania a rozhodovania už uplynul . inak sa môže stať, že príležitosti zostanú nevyužité a vy to časom môžete ľutovať.  Na víkend si naplánujte oddych v akejkoľvek podobe.

 

Lev  23.7.-23.8.

Je dôležité mať sám seba rád/a, iba treba dávať pozor aby vás to neizolovalo od vonkajšieho sveta. Tento týždeň je pre vás ideálny na začatie niečoho nového, či už to bude vzťah, práca, alebo nákupy a investície. Nepodceňujte aj tie najmenšie zdravotné ťažkosti.

 

Panna  24.8.-23.9.

Všetko čo tento týždeň začnete bude mať úspešné aj ukončenie.  Ak sa predsa len obávate ísť do niečoho nového skúste tie obavy prekonať  a neuspokojujte sa s málom, pretože môžete dostať oveľa viac. Takže nebuďte zbytočne skromní.  Nepodliehajte sebaľútosti  a skúste viac veriť ľuďom.

 

Váhy 24.9.-23.10.

Vyhýbajte sa konfliktom v práci, ale hlavne vo vzťahoch pretože to môže  mať nenapraviteľné následky.  Tento týždeň môžu prísť oznámenia, ktoré budú pôsobiť ako studená sprcha, ale môžu priniesť vyjasnenie nejakej situácie čo bude mať vlastne neskôr pozitívny účinok. Skúste miesto kávy čaj, veľmi tým pomôžete svojmu organizmu.

 

Škorpión  24.10.-22.11

Tento týždeň je potrebné stáť nohami pevne na zemi o to viac pri rozhodnutiach, ktoré budete musieť urobiť hlavne v oblasti vzťahov.  V práci budete mať príležitosť zažiariť čo vás posunie bližšie k povýšeniu či lepšiemu platu. Buďte opatrní a verte svojej intuícií, ktorá vás určite varuje pred falošnými sľubmi. Muži môžu mať problémy v panvovej oblasti.

 

Strelec  23.11.-21.12

Hlavne pre tých aktívnejších bude tento týždeň náročný pretože bude pasívny.  Môžete mať pocit že ste uviazli, alebo sa točíte dokola a neviete ako z tej situácie von.  Niekedy to ani nejde a treba ten čas využiť na zastavenie sa a prehodnotenie svojich cieľov a plánov. Takže buďte trpezliví. Využite tento týždeň na vyriešenie zdravotných problémov.

 

Kozorožec 22.12-20.1

Tento týždeň si treba dávať pozor na unáhlené rozhodnutia, väčšie nákupy a  investície.  Je potrebné viac relaxovať resp. naučiť sa relaxovať a nepodceňovať ani „obyčajné“ prechladnutie. Ak si potrebujete naplánovať nejakú zmenu urobte tak až od stredy. Víkend sa snažte stráviť s rodinou.

 

 

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *