Otázky a Odpovede I. – Nina

Nina

Rozhodli sme sa vyspovedať členov Therionu :) Ako prvá je na rade Nina.

1. Vaše hlavné zameranie je na veštenie – výklad z kariet. Ako to ale je, keď si chcete dať vyložiť karty vy?
Ako je to príslovie , obuvník chodí bosý, krajčír nahý… :) . Vykladať karty svojim blízkym mi problém nerobí. No vykladať karty sama sebe… V tom mám akési vnútorné zábrany. A tak ako každý iný, ak mám problém, s ktorým si neviem rady, využijem služby kartárky. Trvalo to síce čas, kým som našla tú správnu, ktorá mi bude vyhovovať, ale viem že mi vždy dokáže objektívne poradiť a pomôcť. A to je to najhlavnejšie.

2. Stretávam sa s názorom, že za duchovné služby by si človek nemal pýtať peniaze. Ako to vidíte vy?
A prečo by sa nemali pýtať peniaze za duchovno? Venovala som tomu veľa času a energie. Kým začnem vykladať, musím urobiť veľa vecí – upokojiť svoju myseľ, odosobniť sa, naladiť klienta, prípadne mu očistiť auru. Možno to vyzerá jednoducho, ale je za tým množstvo hodín strávených prácou na sebe – meditácie, spoznanie svojho vnútra, práca s emóciami a energiami. Vynaložila som pre to veľké úsilie a tak ako v každej inej práci sa úsilie oceňuje, prečo by sa v tomto smere úsilie oceniť nemalo? Nie vždy sú však finančné možnosti klientov rovnaké, preto sa im v tomto smere snažím výjsť v ústrety.

3. My ľudia máme moc rozhodovať a meniť svoj život, no často krát je to prezentované tak, aby človek z negatívneho naladenia rovno skočil do pozitívneho stavu. Výsledky ale neprichádzajú. Máte nejaké rady pre ľudí, ktorí chcú svoj život naozaj zmeniť?
Všetko okolo nás je energia, teda aj myšlienka je energia. To znamená, že to na čo myslíme, to si do svojho života priťahujeme. Dôvod prečo to nefunguje je ten, že vedomie a podvedomie nedokážu uveriť, že sa dá tak rýchlo prejsť z jedného stavu do druhého. Máme mnoho pochybností. Je dôležité aby sme vedomie a podvedomie dostali do súladu. A teda prvým krokom je zmeniť pochybnosti na zvedavosť, lebo energia zvedavosti je nápomocná pri posúvaní sa vpred. Byť teda zvedavý, čo ma môže momentálna situácia naučiť, kam ma môže posunúť a čo mi môže dať. Zvedavosť nám pomôže dostať sa do neutrálneho stavu, čo je ďalší dôležitý krok a odtiaľ sa môžeme prirodzenejším spôsobom postupne posúvať smerom vyššie až do pozitívneho naladenia.

Ak sa Vám rozhovor páčil a máte nejaké otázky, Nina Vám rada v komentároch odpovie.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *