Otázky a Odpovede I. – Macros

Ďalším členom nášho tímu, ktorému sme položili pár otázok bol Macros :)

1. Mágii si zasvätil život. Nemáš občas pocit, že si pre to obetoval až príliš veľa?
Odpoveď na túto otázku sa hľadá ťažko. Je to uhol pohľadu na celok. Ja som tomuto zasvätil život a zaplatil som veľmi veľa. Keby som tú energiu venoval biznisu, dnes som bohatý človek. Moja cesta ma však vedie cestou mágie. Ale ak mám tej otázke rozumieť aj skrytou formou, či by som toto niekomu blízkemu odporučil, poviem nie!
A predo mnou tak učinil niekto, koho som zažil len kratučkú dobu v mojom živote a bol taký, ako som teraz ja. A tiež neodporučil nikomu z potomkov, aby touto cestou šli.
Nikto netuší, že je tu ďaleko viac bolesti, utrpenia a strádania ako je úspechov. Vieš, ak by ktokoľvek prešiel túto cestu ako ja a pozrel sa späť, jednoznačne by odpovedal, nestálo to za to.
Ja som tomu dal viac, ako som tomu mal dať – taká je pravda. No viem, že ten kto je predurčený na túto cestu, ňou napriek všetkému bude kráčať, tak ako ja a iní spolu so mnou.


2. V dnešnej dobe je akýmsi trendom všetko zvaľovať na kliatby. No len málokedy tomu naozaj tak je. Dokáže aj obyčajný človek rozoznať, či sa jedná o kliatbu – napr. rodovú, alebo inú pomocou nejakých znakov alebo situácií?


Áno, je to nóvum posledných asi tak pätnástich rokov. Každý ezoterik je neskutočný odborník na kliatbu, hoci sa s ňou nikdy nestretol a nezažil ju. Keby človek „z ulice“ toto vedel rozpoznať, podvodníci by prišli o svoje zárobky na diagnostike kliatby. Každému poviem nech sa len sedliackym rozumom zamyslí, či jeho problémy nemajú naozaj len fyzický podklad – trebárs aj tým, že majú smolu v živote.


3. Za tie roky, čo sa venuješ mágii, si pomohol mnohým. No niektorí možno nevedia, s čím všetkým sa môžu na teba obrátiť. Mohol by si nám teda upresniť s čím všetkým vieš ľuďom pomôcť?


Po pravde ja ani sám neviem. Ľudia sa na mňa obracajú fakt občas s bizarnými vecami. Poviem to takto, nech je to čo chce, ak sa ľudia ozvú, proste jednoducho podľa toho o čo ide poviem:
Viem, neviem pomôcť, alebo slušne vysvetlím, že sa možno aj mýlia v tom že … .

Tak ako predtým, aj tento raz môžete smerovať vaše otázky k téme alebo názory či skúsenosti do komentárov

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *