O nás

Nepochádzame odtiaľto a predsa sme tu, aby sme pomohli ľudstvu prežiť.

Nachádzame sa na prelome času, ktorý bude zapísaný ako jedným z najdôležitejších miľníkov v histórii ľudskej civilizácie. Práve teraz prebieha transformácia energií a bude záležať od postoja ľudstva, či zvládne túto skúšku ohňom. Dobro a zlo neexistuje avšak sú sily temna a sily svetla. Kto zvíťazí v tomto boji? Bude ešte vôbec niekto, kto históriu ľudstva bude môcť napísať?

Prišli sme, aby sme pomohli Vám, ktorí si uvedomujú, že je potrebná zmena každého z nás – teraz je tá správna chvíľa zamerať sa dovnútra svojej podstaty a nájsť samých seba.

Cesta začne existovať v tej chvíli, keď po nej vykročíte. Vy ste tí, ktori si budujú vlastnú cestu. My sme zase tí, ktorí Vám k tomu podávajú pomocnú ruku a posúvajú Vás vpred, aby Vás neotočili sily, ktoré pôsobia práve proti tomu, aby ste vystúpili zo svojho tieňa a našli tak pravdu.

Pravda je len jedna – problém nastáva, keď sa chopí do nesprávnych rúk a interpretuje sa tak, aby to vyhovovalo tým, čo priahnu po moci, sile a uznaní. Ľudstvo samotné prišlo o svoje vlastné hodnoty a potrebuje sa tak neustále uisťovať, že ide po tej správnej ceste. Táto cesta je však mnohokrát zamieňaná vlastným egoizmom, snahou po moci a nadvládou nad ostatnými.

Prišli zoskupenia vyšších bytostí z iných paralel, ktoré chceli pomôcť ľudstvu nastúpiť späť na cestu, ktorá mala ukončiť pochod so vztýčenou hlavou smerom ku skáze a pádu. Avšak mnohé z týchto bytostí padli samy do pazúrov protichodných síl a stali sa tak potravou, ktorá si myslí, že ďalej smeruje k správnemu cieľu.

Preto buďte pozorní a sami zvážte komu odovzdáte svoje problémy a na koho sa obrátite. Nechajte za seba hovoriť svoje srdcia a nie iných. Jedine Vaše hlboké vnútro Vám ukáže tú správnu cestu a tých správnych, ktorí sú tu pre Vašu pomoc a ktorí tiež potrebujú pomoc Vašu, aby tak spoločne odkryli oponu klamstva a spoznali pravdu v tej najjasnejšej žiare svetla.

Náš tím

copy-therionsk-logo.png

 

 

 

Markus         Nina           Macros           Airin           Sandra