NINA

Narodila sa v znamení rýb, je veľmi intuitívna, čo jej umožňuje komunikovať s podvedomím klienta ale aj s jeho vyšším JA. Nina musela prejsť mnohými ťažkými a tvrdými životnými skúškami, vždy však vedela, že to prekoná a nakoniec si z toho odnesie aj niečo pozitívne, niečo, čo ju posunie dopredu. Preto sú jej skúsenosti z reálneho života veľkou pomocou pri riešení problémov ostatných.
Ezoterike a mágií sa venuje už vyše 30 rokov. Prešla rôznymi rozličnými oblasťami ezoteriky ako napríklad Reiki, šamanizmus, veštenie, mágia a liečiteľstvo.
Pracuje s kyvadlom a používa rôzné druhy vykladacích kariet. Sama sa presvedčila, že je veľmi dôležité problémy riešiť a nečakať, že ich niekto vyrieši za nás. Verí, že o našom živote rozhodujeme len my sami. Takisto je jej filozofiou, že každý človek má v sebe silu a moc svoj život meniť pomocou sily Lásky a Viery.
Jej osobné motto, ktoré ju sprevádza životom, je: “Dotknúť sa hviezd? Veď málo stačí, vietor a krídla havranie a ešte srdce, ktoré verí v lásku pravdu a lietanie”.

E-mail: nina@therion.sk
Tel: 0911 494 500