Kurz Ašarat – Duša – 10.09.2016

Dusa 100916a

Kurz Duša a Reinkarnácia

Ašarat

www.asarat.sk

Kedy: 10.09.2016 (sobota) 09:00 – 16:00

Kde: Mierová 83, Bratislava-Ružinov

Lektor: Ašarat

Cena kurzu: 50 EUR

 

Ezoterická skupina Therion si dala za poslanie spájať rôznych ezoterikov, ktorí sa zaoberajú duchovnými témami ako napríklad mágia, okultizmus, veštenie alebo astrálne cestovanie. Týmto sa nám podarilo nadviazať aj spoluprácu s Ašaratom, ktorý má už svoje stále meno v rámci ezoterickej obce nielen na Slovensku ale aj vo svete. Ašarat napísal už zopár kníh, ktoré sa vyučujú pod rúškom tajomstva pár desaťročí a tieto knihy sú bežnej verejnosti nedostupné. Takisto som sa mal možnosť s ním stretnúť asi pred 15 rokmi a už v tej dobe znamenal v očiach mnohých ezoterikov jeden z najvyšších piedestálov mágie na Slovensku a v Čechách. Tentokrát máte možnosť sa osobne stretnúť s Ašaratom a jeho učením, z ktorého časť predkladá verejnosti vrátane niektorých kníh, ktoré si budete môcť objednať či už na našom webe www.therion.sk alebo aj priamo na prednáške.

Na kurze “Duša a Reinkarnácia” sa stretnete s odpoveďami na rôzne otázky ohľadne duše a práce s ňou. Okrem iného sa dozviete, kam cestuje duša po smrti človeka, ako porozumieť svojej duši, aké je poslanie duše vo fyzickom svete a taktiež vám budú predstavené zákony inkarnačného cyklu.

 

         Kurz – Duša a Reinkarnácia – Program:

09:00 – 09:30                     Registrácia, Prihlásenie

10:00 – 12:00                     Prednáška

12:00 – 13:00                     Obed

13:00 – 16:00                     Prednáška

Svoje prihlášky posielajte na: therion@therion.sk – máme iba obmedzený počet miest, preto je potrebné po potvrdení vašej účasti z našej strany uhradiť rezervačný poplatok 10 EUR. Zvyšných 40 EUR môžete doplatiť priamo na mieste.

Tešíme sa na stretnutie s Vami,

Váš Therion                                                                                        copy-therionsk-logo.png