Kurz tarotu pre začiatočníkov – 04.03.2017

Vest2

Kurz tarotu pre začiatočníkov

Zaujalo vás niekedy čaro toho, že dokážete predvídať situácie? Že ste dostali informáciu o tom, čo sa stane a potom ste sa prekvapili, keď sa tak naozaj stalo? Mnoho ľudí navštevuje veštice za účelom predvídania budúcnosti. Samozrejme, keď máme túto možnosť pomocou veštice zistiť, čo sa nám môže prihodiť, prečo sa na to nepripraviť? Ako však reagovať, keď sa potrebujeme pripraviť na to, čo bude napríklad na pohovore, na skúške, alebo čo hovoriť na rande, ktoré máte zajtra? Veštica po ruke nie je a vy ste stratení. Ale je tomu naozaj tak? Prečo sa nenaučiť používať čaro tarotu, veštenia a intuície? Všetko, čo k tomu potrebujete ste vy sami.

Výklad tarotových kariet je jedným zo spôsobov, ktorý po stáročia ľudí fascinuje pri hľadaní odpovedí. V dávnych dobách bol tarot len pre vyvolených. Postupne sa však rozšíril aj medzi obyčajných ľudí. Dnes môže vykladať tarot každý, kto má zaujem spoznávať sám seba a dokáže pracovať s informáciami.

Radi vás privítame na kurze, kde vám objasníme ako tarot používať a ako zvnútra vydolovať svoju intuíciu, keď ju potrebujeme.

Kedy: 04.03.2017

Kde: Bratislava – Ružinov

Čas: 10:00 – 16:00

Čo sa na kurze naučíte

  • Účinné techniky ochrany a čistenia pri práci s tarotom
  • Spoznáte tarotovú symboliku
  • Naučíte sa pracovať so svojou intuíciou
  • Porozumiete radám a odporúčaniam jednotilivých kariet – výkladov
  • Získate nový pohľad a odpovede na životné situácie
  • Robiť výklad tarotu aj druhým ľuďom

Cena: 45 EUR (v cene kurzu je zahrnutá káva, minerálka a písacie potreby)

Lektor: Nina

Ak máte záujem o kurz, prosím pošlite nám email na: sandra@therion.sk. V prípade akýchkoľvek otázok, zašlite nám email alebo zavolajte na tel.č. 0911 494 500 (Nina)

 

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *