Kurz Energia – 25.02.2017

cierna-a-biela-magia

Ako sa naučiť pracovať s energiou tak, aby nám bola prospešná? Prečo sa niekedy cítime unavene a nevieme sa pohnúť z miesta? Alebo prečo prichádzajú choroby a my s nimi nič nevieme robiť? Prečo máme pocit, že sa nám nič nedarí? Na nič, na čo siahneme? Ak ste si v poslednom období položili niektorú z týchto otázok, alebo aj všetky naraz, bude vám tento kurz nápomocný. Určite máte strach z niečoho nového, ale pokiaľ teraz neprekonáte samých seba, kedy potom? Čo keď práve to, že sa rozhodnete stráviť trochu zo svojho času vás posunie ďalej a vy nájdete nový začiatok?

Ak sa hlbšie zamyslíte, zistíte, že všetko okolo nás je energia, aj my sme energia. Prečo sa potom nenaučiť s ňou pracovať tak, aby to bolo prospešné nám alebo nášmu okoliu?

Koľkokrát sa stane, že trpíte a trpieť nemusíte? Len sa neviete dostatočne chrániť a následne liečiť? Možno práve tento kurz vám pomôže na tejto ceste a možno sa naučíte aj to, ako chrániť svojich blízkych.

Cieľom tohoto kurzu nie je odovzdať Vám len teoretické znalosti, ale hlavne tie praktické tak, aby ste Vy sami vedeli energiu využívať a používať.
Naučíme sa ako energiu využívať na zvládanie stresu alebo zhmotnenie si myšlienok a prianí do svojho života a aj zlepšenie si zdravia, vzťahov partnerských, ale aj pracovných či susedských. Tiež Vás naučím ako sa chrániť pred negatívnymi energiami, pred energetickými upírmi a neželanou vedomou ako aj podvedomou prácou druhých.

Dátum: 25.02.2017 – sobota

Program:
10:00 – 10:30 – Registrácia, Prihlásenie, Privítanie a Úvod
10:30 – 12:00 – Práca s energiou a energetickým poľom človeka vrátane praktických cvičení – práca s aurou, čistenie a dopĺňanie energie aury, vlastná ochrana ako aj ochrana svojich blízkych pred energetickými upírmi
12:00 – 13:00 – Obed
13:00 – 15:00 – Ako využiť energiu v každodennom živote – práca, zdravie, financie, partner/ka
15:00 – 16:00 – Nabíjanie predmetu ochrannou a liečivou energiou

Lektor – Nina

Cena kurzu – 45 EUR (v cene sú zahrnuté písacie potreby a občerstvenie – káva, čaj, minerálka).

Miesto: Bratislava – Ružinov

Ak máte záujem o kurz, prosím pošlite nám email na: sandra@therion.sk. V prípade akýchkoľvek otázok, zašlite nám email alebo zavolajte na tel.č. 0911 494 500 (Nina)

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *