Kliatby, urieknutia a porobenia

04_02

Neexistuje univerzálna poučka čo je kliatba, urieknutie či porobenie. V posledných rokoch sa však tak rozmáha diagnostika tzv. ezoterikov a mágov že v podstate je každý človek prekliaty, urieknutý či porobený. Samozrejme sa stal z toho biznys kedy ide len o to aby klient zaplatil čo najviac peňazí za odstránenie takejto kliatby. Jedna stránka veci je chabá morálka a etika toho kto toto zdiagnostikuje už ani nie pri osobnom rozhovore, ale stačí aj telefonicky alebo dokonca mailový kontakt. Druhá stránka je že takto klienti dostanú niečo na čo sa môžu vyhovoriť, za čo môžu skryť svoje nie vždy múdre rozhodnutia a aj ich ospravedlniť. Možno si niekto povie je to v poriadku klient príde a dostane čo chce. No ja som presvedčená že to v poriadku určite nie je. Nie celkom rozumiem ako si tzv. mág . ezoterik dokáže obhájiť takéto až nemorálne a neetické jednanie voči klientovi sám pred sebou pred svojím svedomím. Vlastne možno ho ani nemajú.

Pred časom som si pozrela v TV program kde takýto mág cez telefón určil kliatbu a hneď ju aj odstránil. Prekvapilo ma taká nezodpovednosť a diletantstvo, no i tak som sa v tom snažila nájsť aspoň niečo pre klienta prínosné. Veď predsa to môže fungovať ako placebo efekt a klient proste zmení život k lepšiemu. Nefunguje to tak , alebo len v minimálnom množstve.

Prečo o tomto fenoméne tejto doby píšem ? veľa takýchto klientov sa dostane ku mne keď sa im v živote samozrejme nič nezlepšilo skôr naopak a samozrejme prišli o značnú sumu peňazí. Občas ma až zaráža bezcitnosť a nemorálnosť kedy mágovia či ezoterici rôzneho druhu a zamerania nemajú problém zobrať peniaze vlastne za nič ktoré vykonajú. Peniaze ktoré si ľudia požičali, alebo predali cennosti a s dôverou ich odovzdajú s tým že bude ich problém vyriešený. To že ľudia hľadajú vinníka svojho neúspechu to vcelku chápem. Nechápem však jednanie tých ku ktorým klienti prídu pre pomoc.

Preto len v krátkosti uvediem čo z môjho pohľadu kliatba, porobenie či urieknutie je.

Kliatba – predstavte si že sa rozhodnete zabehnúť maratón bez toho aby ste trénovali čo i len jeden deň. A ešte zvolíte aj nevhodné oblečenie, napr. ženy v sukni a vysokých podpätkoch, muži v šľapkách. Ako ďaleko si myslíte že by ste dobehli ? takže takto nejako je kliatba náročná. Ak aj viem čo si mám obliecť a mám aj natrénované ešte musím mať dôvod pre ktorý by som takýto maratón absolvovala. Takže kliatba je náročný rituál ktorý si vyžaduje znalosti z mnohých oboroch….

Porobenie, urieknutie prirovnám k šoférovaniu, niekto totiž nemusí mať vodičský preukaz ale aj tak vie šoférovať. Teda aspoň dovtedy kým ho nechytia policajti. Z pohľadu energie je to myšlienka nabitá negatívnou silou a tá skutočne môže nájsť toho komu je určená. Avšak na to aby trvale mohla škodiť teda byť účinná musel by odosielateľ neustále sedieť v aute a šoférovať, samozrejme bez zástavky na jedlo alebo iné potreby. Ale ak je teda takáto myšlienka vyslaná a našla svojho majiteľa teda toho komu je určená spôsobí v energii menši a občas aj väčší chaos. Čo v praxi znamená že u dotyčného vyvolá nejaký druh bolesti, alebo nepríjemného pocitu atd… každý človek má však obranný energetický systém , ktorý sa automaticky spusti pri detekovaní takejto cudzej energie. Zvyčajne takýto stav trvá niekoľko hodín, možno deň a možno menej. Je ale pravdepodobné že si to ani nevšimnete alebo neuvedomíte. Pretože žijeme v hektickej dobe a stresu máme všade dostatok.

Ak sa vám v živote nedarí, nemáte šťastie v láske, či dostatok peňazí nehľadajte hneď vinníka v kliatbach.

A ak už sa rozhodnete svoj problém riešiť touto cestou, snažte sa vybrať si zodpovedne. Vyhľadajte si na internete referencie, neodporúčam nechať si robiť diagnostiku cez telefón či mail. A ak už príde k osobnému stretnutiu všímajte si aj tie najobyčajnešie maličkosti. A verte svojej intuícii.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *