Hypnóza a autosugestívne programy

Hypnóza je stav vedomia, ktorý sklbuje sústredenú pozornosť a zároveň znížené periférne vedomie charakterizované zvýšenou kapacitou reakcií na podnet.

Čiže hypnóza využíva tie časti alebo stavy vedomia, ktoré človek bežne nepoužíva pre vedomý prienik a je to oblasť, ktorá dokáže naozaj zázraky pri správnom používaní.

Táto oblasť je nielen možná samotným hypnotizérom ale takisto Vy sa môžete naučiť jednotlivé techniky a tak používať túto časť aj na samorozvoj, liečenie a zlepšovanie určitých vlastností alebo zmeny na podvedomej úrovni (autohypnóza).

Náš skúsený hypnotizér si spolu s Vami dohodne oblasti, ktoré by ste chceli zlepšiť alebo zmeniť a takisto techniku hypnózy, ktorá Vám najlepšie vyhovuje. Rozhovor po telefóne alebo internete môže byť taktiež spracovaný online – to znamená priamy rozhovor medzi hypnotizérom a Vami alebo Vám bude daná nahrávka špeciálne pripravená len pre Vás, ktorú si môžete opakovane púšťať a zlepšovať sa napr. v jazykoch, športoch, v práci ako aj odnaučiť sa neblahých návykov a zlozvykov ako napr. fajčenie, hazardné hry a pod.