Ako zmeniť svoj život

aura a dennik

Na kurzoch o čarovaní sa stretávam s ľuďmi, ktorí sa dostali do bodu, kedy si uvedomili, že v ich živote nie je niečo v poriadku a snažia sa nájsť spôsob ako to napraviť, vyriešiť, zmeniť. Ale chodia na kurzy aj ľudia, ktorí majú tak trošku mylnú predstavu o čarovaní a snáď pod dojmom napr. Harryho Potera očakávajú, že im podám čarovný prútik a oni ním mávnu, povedia akúsi čarovnú formulku a ich problémy sú vyriešené. Samozrejme aj ja som videla niektoré tieto pekné filmy a určite sa v nich dá nájsť aj kus pravdy, ale zmena života vždy začína u človeka samotného v jeho vnútri. Hovorí sa, že náš vonkajší svet je odrazom toho vnútorného, ak si teda chcete pričarovať lepší život – treba začať meniť svoje vnútro.

 

Začnite sa pozerať nielen smerom von, ale hlavne smerom dnu, do seba. Keďže všetko a všade je energia, teda aj každá myšlienka je energia a tak to, na čo myslíme, takú máme energiu okolo seba a presne takú energiu si aj priťahujeme. Skúste si večer urobiť inventúru svojich myšlienok a tým negatívnym prideľte čiernu guličku a pozitívnym napr. žltú… akú farbu bude mať vaša energia? Nechcem tu písať o pozitívnom myslení, ja sama to nie celkom mám rada, pretože ak nemám prácu, peniaze, lásku, len ťažko sa úprimne donútim pozitívne myslieť. Ale skôr venujem svoju pozornosť tomu, aby som sa z negatívneho myslenia dostala do neutrálneho, to je totiž ochotné akceptovať moje vedomie aj podvedomie, alebo inak rozum aj srdce. A to je stav, od ktorého môžem začať meniť seba a tým aj svoj život.

 

Čarovanie je práca s energiou, či už svojou, alebo s energiou živlov, či vesmírnou energiou, ale stále je to energia a na to, aby čarovanie prinieslo žiadaný úspech, musím najskôr zvládať a ovládať tú svoju energiu.

 

Na internete nájdete množstvo rituálov a môžem sem napísať aj tie moje, ktoré boli úspešné, ale ak sa neviete oprostiť od pochybností, nebudete mať vieru, myslím vieru v úspech a nebudete teda vedieť dať svojmu zámeru dostatočne silnú energiu, rituál nemôže byť úspešný resp. aj keď dosiahnete výsledok bude len krátkodobý a možno nie podľa vašich predstáv či želaní.

 

Pokúsim sa teda na našej stránke urobiť taký malý článkový kurz čarovania. Za domácu úlohu si zaveďte denník a každý večer si urobte inventúru svojich myšlienok a zapíšte si to do denníku.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *