Ako vidieť auru?

aura

Ako všetci vieme, aura je energetický obal človeka, do ktorého sa premietajú tak fyzické vibrácie jednotlivých orgánov, ako aj energia emócií a duševné vyžarovanie človeka. Niektorí majú dar ju vidieť od prírody, ale podľa mojich skúseností sa to dá aj čiastočne natrénovať, prípadne túto prirodzenú vrodenú schopnosť rozvinúť do lepších detailov.

Mne osobne pri tomto pomohol taký jemne rozostrený pohľad. Môžeme si to predstaviť ako keď sa pozeráme cez okno – buď zaostríme na sklo, ktoré máme pred sebou, alebo do diaľky cez to sklo na niečo, čo sa nachádza za ním. A takto nejako keď sa pozrieme na človeka, respektíve cez človeka, po čase sa nám začne dariť vnímať určité farebné spektrum, ktoré ho obklopuje. Najlepšie je to viditeľné pri určitom špecifickom lome svetla, napríklad pri svetle klasickej žiarovky a na bielom pozadí. Problém nastáva väčšinou s farebným oblečením, pretože týmto pohľadom sa dajú zachytávať aj doplnkové farby spektra, čiže okolo jasnej červenej sa nám bude zobrazovať zelená a podobne. To môže človeka miasť.

Dobré je tiež trénovať si to na tzv. 3D obrázkoch, ktoré sa kedysi zvykli objavovať v rôznych ezoterických časopisoch. Je to presne ten istý pohľad, ktorým sa tieto obrázky dajú vidieť.

Napríklad na tomto obrázku sa dá vidieť slon:
obr1

A na tomto zase tri zajace:
obr2

Vyzerá to tak, akoby sa vám pozadie na obrázku posunulo viac dozadu a do popredia jasne vystúpi určitý obrazec. Najprv môže byť ťažké sa v tom obrázku „rozkukať“ a definovať kontúry toho, čo vystúpilo do popredia, ale je to len o zvyku očí na tento druh zaostrenia.

Na internete sa ich dá nájsť dostatočné množstvo na tréning. Niekedy je potrebné na takýto obrázok pozerať dlhšie, ale dá sa to naučiť, ak má človek trošku trpezlivosti. Pomáha tiež pomaly si obrázok približovať a zase vzďaľovať od očí. Keď ten pohľad už raz človek zachytí, nie je také ťažké sa k nemu opakovane vrátiť.

3 Comments

  1. ConstantineConstantine

    Ja som videla auru ako dieta, doteraz si to pamatam. Len casom som ju prestala vnimat. Ako sa to da znovu naucit? Vyucujete to nejako? Dakujem

  2. DemiurgeDemiurge

    Ja vidím len takú bielu farbu alebo skôr svetlo okolo človeka, ale nie je farebné… Ako sa dá naučiť vidieť farby?

  3. DemiurgeDemiurge

    Žije tu niekto???

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *