Akadémia dotazník

Therion rozvoj

Ak sa chcete dozvedieť niečo o sebe, skúste odhodiť svoje pochybnosti a zbytočné úvahy. Ako chcete zistiť niečo nové, keď pred tým zatvárate dvere? A čo keď tým niečím novým ste vy sami?

Ak sa chcete dozvedieť niečo o sebe, odhoďte svoje doterajšie ja, ktoré sa vám schováva za oponou klamstiev.

Ak sa chcete dozvedieť niečo o sebe, dôverujte aspoň chvíľu niekomu inému – možno aj ľuďom okolo vás, možno aj nám.

Ak sa chcete dozvedieť niečo o sebe, kliknite na dotazník, ktorý sme pre vás pripravili:

Therion Akademia dotaznik 01

Dostáva sa Vám do rúk Therion Dotazník o analýze Vášho súčasného stavu v oblasti Akadémie – rozvoja (Therion). Otázky si pozorne prečítajte a vyplňte podľa škály 1-5 s tým, že 5 je “veľmi súhlasím” a 1 je “vôbec nesúhlasím. Priemer alebo neutrál je 3 a ak neviete odpoveď, vyplňte 1.

Vyplnený dotazník si uložte a pošlite nám ho na adresu: therion@therion.sk

Obratom Vám pošleme vyhodnotenie v jednotlivých oblastiach ako aj body rozvoja, na ktoré by ste sa mali zamerať.

Nezabudnite – nejde o nič len o Vaše zrkadlo, preto prosím vypĺňajte dotazník pravdivo a čestne. Nakoniec nebudete klamať nikoho iného okrem seba… Takže veľa zdaru :)

4 Comments

 1. DemiurgeDemiurge

  Ďakujem, veľmi zaujímavé, čo sa človek o sebe dozvie – viem, že musím pracovať na tej rovnováhe – ďakujem za všetko… naozaj super je to

 2. MarkusMarkus (Autor článku)

  Ďakujeme za spätnú väzbu Demiurge – potešila. Krása rozvoja je v tom, že nikto z nás nie je dokonalý a každý z nás sa potrebuje zdokonalovať v určitej oblasti, takto sa dosahuje rovnováha. Akonáhle sa vybočí z tejto rovnováhy, nastáva disharmónia, ktorá si väčšinou berie svoje obete, či už naše zdravie, stagnáciu v duchovne alebo vo fyzickom svete.

 3. AzaretaAzareta

  Pekne som dopadla 😀 Ale musím povedať, že to fakt sedí. Keď človek vidí pred sebou súhrn svojej činnosti (alebo hlavne nečinnosti), môže sa lepšie zamyslieť nad tým, čo zanedbáva a motivuje ho to popracovať na sebe. Ďakujem.

 4. MarkusMarkus (Autor článku)

  Ja som mal podobný problém, keď som si uvedomil, že využívam naplno len jednu oblasť rozvoja, namiesto všetkých štyroch a odrazu som narazil na “neviditeľnú hranicu” práve v tej mojej oblasti a ani za svet som nevedel prečo a ako to prekonať. Odpoveď sa však neskrývala práve v tej oblasti ale v rovnováhe s ostatnými…

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *