Absurdita od Macrosa – Sny

sniavnie

Všetci máme sny. Ako ich však vnímať a ako s nimi narábať?

Sen je občas dosť nebezpečná záležitosť. Vieme síce cez ne aj zistiť veci, ktoré chceme, vieme zistiť, čo nás čaká a vieme si ich aj naprogramovať, aby sme dostali určité odpovede, ale má to aj určité úskalia. V sne sa v skutočnosti odohráva veľa vecí v rátane astrálnych útokov – že ich registrujeme cez sny.
Častým prejavom ráno, keď sa zobudíme, môže byť, že sme dolámaní, akoby nás niekto valcoval.
Kedysi sa hovorilo, že ľudí v snoch vláčili bosorky po poli, alebo s dotyčným orali.
Cez sen sa občas napájame na jednotlivé svety, ale často ani nevieme, či snívame, alebo je to realita a vystúpili sme z tela a cestujeme niekam.

Sny sa delia na karmické, prorocké a obyčajné.
Keď beriem sen v rámci mágie a s tým snom chcem pracovať, musím sa s ním vedieť zžiť sa. Keď si umelo navodzujeme sen a pracujem s tým dejom, môžu sa stať dve veci:

Keď sa cez sen napojíme na paralelný svet a začneme v ňom žiť a existovať, budeme sa chcieť aj počas bdenia vrátiť do toho sna. Počas dňa si budeme chcieť navodiť stav snenia a ujsť do toho sveta. Potom si budeme navodzovať tú situáciu zo sna a ten dej. Začneme si ho prispôsobovať svojím potrebám a svojmu vnútornému životu. Riziko je, že začneme strácať pojem o realite a budeme chcieť fungovať už len ten snový svet, ktorý sa mám páči. Čím ďalej, tým viac budeme mať problém vrátiť sa do fyzického sveta a byť tu a teraz a pracovať s danými problémami tu a teraz a stále ich budeme odsúvať. Zostane nám v podvedomí čosi, a začneme hľadať spôsob, ako tam v tom druhom svete spraviť niečo tak, aby sa to vyriešilo aj v tomto svete. A to je krok k tomu, aby sme skončili na psychiatrii. Prestaneme vnímať realitu, začneme byť agresívni, výbušní, nervózni, všetci nám budú vadiť a budeme len utekať preč od ľudí a byť sám so sebou a čo najskôr zmiznúť vo svojej vysnenej realite od tej fyzickej. Aj takto môže skončiť obyčajný sen, ktorý nás vtiahne do seba.

Otázka: „Sú sny, v ktorých sa vraciam do minulosti, alebo vidím budúcnosť, ale vždy sa tie sny miešajú s fantáziou. A cez deň sa tým zaoberám, overuje si, či niečo pocítim a čo bola len fantázia. Aj toto je únik pred realitou?“

Nedá sa jednoznačne pri všetkom povedať, či to je, alebo nie je únik. To si musí človek sám vedieť odlíšiť. Obvykle, keď človek začne utekať, si to tí ostatní všimnú. Pokiaľ ten sen využívam len na nájdenie odpovede, to ešte nie je únik. Niektorí ľudia sú aj ako reproduktormi, poslami, ktorí majú odkázať niečo z tých paralelných svetov ľuďom tu. To nie je únik. Ale pokiaľ začnem divne reagovať, budem podráždený a budem cítiť, že stále potrebujem z tohto sveta zmiznúť, chcem byť len v tom svojom svete – to už je únik. To je ako droga – buď si to uvedomíš, alebo ťa upozorní okolie.

Ďalšou výhodou sna môže byť, keď sa naučíme rozpoznávať, kto má byť cieľová osoba. Keď z toho nemáme stres, vyčerpanie, šok, tak môžeme vylúčiť karmický sen. Môže to byť upozornenie na niečo. Keby bol fantazijný, tak by sa do toho zamiešalo všeličo, čo mne vyhovuje. Keď je to úplne neutrálny sen, tak môže upozorniť, že sa máme na niečo pripraviť. A keď vieme sny takto zanalyzovať, tak môžeme zistiť, čo nás čaká. Môže to byť aj odkaz pre niekoho iného, ale nevieme komu je určený. Až potom nám dôjdu súvislosti. Sen má tú nevýhodu, že sen nás na niečo upozorní, ale nevieme, pre koho bol určený. Ale nevieme potvrdiť, či to malo s udalosťami súvis alebo nie.

Otázka: „Kde je fantázia, kde je karma a kde je posolstvo?“

Keby sme si sen chceli naprogramovať a pracovať s ním, je tam to riziko, že nás to pohltí. Nielen že ma to strhne niekam a nebudem vedieť s tým snom pracovať. Ale sen, cez ktorý začnem pracovať, ma môže tak vtiahnuť do svojho vnútra, že sa prebudí pán Hyde, naše druhé ja a začne sa prejavovať. A môže sa prejaviť dobré Ja aj zlé Ja. Nikdy nevieme, ktoré z nich sa prejaví. To je veľmi nebezpečné. Keď ste v mágii na určitej úrovni a niekto na más začne pracovať, tak naše podvedomie sa aj v sne bráni a zaregistruje to a zmení sa na niečo. Vtedy začne pracovať v rámci sna na protiopatreniach. Problém je v tom, že sa môžeme dostať do časopriestorovej smyčky, ktorú nám niekto pripraví a uväzní nás v nej. A veľmi ťažko sa potom naše vnútro stade odpojí. Môže byť vytvorená taká guľa, my do nej vnikneme, pretože je to v rámci nášho sna. V mozgu sa to premieta ako sen, ale pri tom pracujeme. A to nás môže aj zničiť. Ráno vstaneme ako psychická troska, fyzicky v háji a nevieme, čo sa stalo. Myslíme si, že sa nám len niečo snívalo. Až po čase si uvedomíme, že na nás niekto pracoval a my sme sa bránili. Ak to však urobíme zle, tak sami seba ohrozíme.

Ďalšia vec, ktorá sa môže stať (ale týka sa to len určitého percenta) je, že sa naše vnútro otvorí a vylezie z neho pán Hyde a začne byť zlý. Niektorí viete, že mne sa to už stalo a bol som v spánku veľmi nebezpečný. Sem-tam som sa zobudil, že idem von z domu a som niekam nasmerovaný. Je to ako v horore – jeden prestane existovať a existuje ten druhý. Paradoxom je to, že vtedy máme nadľudskú silu. Keď s tým začneme pracovať a ovládneme to, tak momentálnu silu vieme použiť v správnom usmernení. Keď v mágii robíme a prepneme do toho svojho druhého ja, tak fyzická sila sa meria svalmi, ale táto sila je nezmerateľná. Nevieme odhadnúť, čo urobí. Nedá sa povedať, kde sa vtedy tá sila v nás zoberie. Keď to nemáme pod kontrolou a chytí nás to v sne, tak môžeme zaútočiť na niekoho, kto vedľa vás spí. Tá sila sa niekde prebudí a vtedy dokážeme urobiť malý zázrak. To sa dá urobiť, keď je človek v ohrození života, alebo keď je v ohrození niekto blízky. Niečo sa musí prepnúť v tom mozgu a vtedy urobíme nemožné.
Potom je už telo vyčerpané, ale v ten moment to dokážem. Tá momentová sila, ktorú viem zo seba dostať von.

Otázka: „Je možné v sne si uvedomiť, že sa mi to sníva?“

Samozrejme, to je rozdvojenie vedomia. Bez toho, aby si si to uvedomoval, si mimo svojho tela, a zrazu zistíš, že snívaš. Potom chceš ten sen korigovať a zobudíš sa.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *